Απολυτήριες πτυχιακές εξετάσεις από το Δημοτικό Ωδείο Βέροιας
Ολοκληρώθηκαν οι απολυτήριες εξετάσεις θερινής περιόδου Ιουνίου 2024, στο Δημοτικό Ωδείο Βέροιας. Οι αρμόδιες επιτροπές που ορίστηκαν από το ΥΠΠΟ αφού άκουσαν σε σχετικό πρόγραμμα τους υποψήφιους, χορήγησαν: Πτυχίο πιάνου στις μαθήτριες της καθηγήτριας Πόπης Φιρτινίδου • Άννα Μέλλιου του Αντωνίου • Ανθή Τσιτούρα του Εμμανουήλ Πτυχίο...
Διαβάστε το άρθρο