Με επιτυχία η βράβευση των μαθητών που διακρίθηκαν στην Έκθεση Ζωγραφικής και Φωτογραφίας με θέμα τον Τριπόταμο
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Παρασκευής 14 Ιουνίου 2024, κάτω από την Γέφυρα Θερμοπυλών, η σχολική γιορτή που διοργάνωσε ο Σύλλογος «Φίλοι του Ποταμού Τριποτάμου Βέροιας», σε συνεργασία με τον Δήμο Βέροιας και το Ελληνικό Δίκτυο Δήμων με Ποτάμια και με χρηματοδότηση από το Πράσινο Ταμείο. Στην εκδήλωση που πραγματοποιείται για δεύτερη χρονιά, εκτέθηκαν έργα ζωγραφικής και φωτογραφίας με θέμα το...
Διαβάστε το άρθρο