Πρότυπο για όλους τους δήμους ο νέος κανονισμός του δημοτικού συμβουλίου Βέροιας
Πρότυπο για όλους τους δήμους ο νέος κανονισμός του δημοτικού συμβουλίου Βέροιας, όπως είπε στην ΗΜΕΡΗΣΙΑ ο πρόεδρος του σώματος. Η ΚΕΔΕ έχει εγκρίνει παρόμοιο κανονισμό, οπότε θα γίνουν ελάχιστες αλλαγές σε αυτόν της Βέροιας. Σημαντικός ο ρόλος του προέδρου ενός δημοτικού συμβουλίου και ο κ.Μιχαηλίδης έχει 22 χρόνια εμπειρία στην τοπική αυτοδιοίκηση!
Διαβάστε το άρθρο