Πρώτη μεταγραφή για τον ΦΑΣ Νάουσα
Ο 19χρονος αμυντικός Αθανάσιος Φωτόπουλος που μέχρι πρότινος αγωνιζόταν στο Μακροχώρι, είναι το πρώτο φετινό μεταγραφικο απόκτημα του ΦΑΣ Νάουσα. Αναλυτικά η ανακοίνωση αναφέρει: Ο Φας Νάουσα είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την πρώτη του μεταγραφή Ο Αθανάσιος Φωτόπουλος θα φοράει την φανέλα της ομάδας μας για την αγωνιστική περίοδο 2024/2025. Θανάση καλώς όρισες στην οικογένειά μας και σου...
Διαβάστε το άρθρο