Τριετές μνημόσυνο του ΙΩΑΝΝΗ ΘΕΟΧ. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ
Τελούμε την Κυριακή 14 Ιουλίου 2024 στον Ιερό Ναό Υπαπαντής Χριστού - Πατρίδας, τριετές μνημόσυνο για την ανάπαυση της ψυχής του αγαπημένου μας αδελφού και θείου ΙΩΑΝΝΗ ΘΕΟΧ. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ και καλούμε όλους τους συγγενείς και φίλους να έρθουν και να ενώσουν μαζί μας τις δεήσεις τους προς τον κύριο ΟΙ ΠΕΝΘΟΥΝΤΕΣ: Ο αδελφός - τα ανήψια - οι λ. συγγενείς
Διαβάστε το άρθρο