Δήμος Νάουσας: Αποκατάσταση Οδικού Δικτύου στα 3-5 Πηγάδια
Εργασίες αποκατάστασης του Οδικού Δικτύου Νάουσα – Χιονοδρομικό Κέντρο 3-5 Πηγάδια βρίσκονται σε εξέλιξη τις τελευταίες ημέρες από τον Δήμο Νάουσας, με στόχο την βελτίωση του και την διασφάλιση των οδηγών. Συγκεκριμένα ρίχνεται άσφαλτος σε λακκούβες και φθορές του Οδικού Δικτύου ενώ οι εργασίες συντήρησης και επιδιόρθωσης θα ολοκληρωθούν το αμέσως προσεχές διάστημα. Υπενθυμίζουμε πως στόχος του...
Διαβάστε το άρθρο