Ανταποκρινόμενοι στο κάλεσμα του 2ου Γυμνασίου Βέροιας ,σε εκδήλωση για τον εθελοντισμό,μιλήσαμε για την εθελοντική αιμοδοσία και το ρόλο του ΣΕΑ Αγάπη στην κοινωνία μας.Η πρόεδρος Καδογλου Ευτυχία ,συγχαίροντας τους αιμοδότες μας, κάλεσε όλους να γνωρίσουν τα οφέλη της αιμοδοσίας ,πριν βρεθούν στην ανάγκη εύρεσης αιματος.Μεσα από διαφάνειες παρουσιάστηκε το πόσο εύκολη, γρήγορη και ανώδυνη είναι η εθελοντική αιμοδοσία.Ευχαριστουμε όλους όσους μας εμπιστεύτηκαν και τίμησαν με την παρουσία τους.