Το Διοικητικό Συμβούλιο της Αγαθοεργού Αδελφότητας Κυριών Νάουσας καλεί τα μέλη και το κοινό της πόλης, στην καθιερωμένη θεία Λειτουργία , που θα πραγματοποιήσει στον Ιερό Ναό Αγίου Γεωργίου Νάουσας, την Κυριακή των Μυροφόρων 19 Μαΐου 2024 , υπέρ αιωνίας μνήμης των κεκοιμημένων μελών και ευεργετών του Συλλόγου .
Η παρουσία των μελών και φίλων του Συλλόγου θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.
Το Διοικητικό Συμβούλιο