Αρ(α)κάς!
Μητσοτάκης: Έχω σοβαρές ανησυχίες για τη Βόρεια Μακεδονία, μη εποικοδομητική η στάση τους. Tώρα το κατάλαβε ο Κυριάκος. Ανησυχεί για το όνομα της ψευτομακεδονίας, όταν ο ίδιος έλεγε στην ΔΕΘ, ότι δεν τον ενδιαφέρει, ούτε η γλώσσα, ούτε η εθνότητα. Και καλά εσείς. Αυτός ο Τσίπρας και ο Κοτζιάς γιατί δεν έβαλαν ρήτρες για τα όσα υπογράφτηκαν στις Πρέσπες; Τι θα υποστεί η ψευτομακεδονία, που ήδη...
Διαβάστε το άρθρο