Πρωτάθλημα Β' Εθνικής Γυναικών : Αίολος Κατερίνης - Γ.Α.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-3

Πρωτάθλημα Β' Εθνικής Γυναικών : Αίολος Κατερίνης - Γ.Α.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ  0-3

Εξαιρετική εμφάνιση κι ακόμη μία μεγάλη εκτός έδρας νίκη για την ομάδα μας. Το τεχνικό επιτελείο είχε προετοιμάσει πολύ καλά τις αθλήτριές μας με αποτέλεσμα αυτές από τα πρώτα λεπτά του αγώνα "να δείξουν πιο θα είναι το αφεντικό του παιχνιδιού". Πρώτο σετ και 13-25 για την ομάδα της πόλης μας. Εν συνεχεία κι εφόσον ο coach Σταυρόπουλος έκανε το ανάλογο "ροτεσιον" χρησιμοποιώντας όλα τα κορίτσια που είχε στην διάθεσή του, ήρθαν δύο πιο ισορροπημένα σετ με 22-25 και 25-27. Τελικό σκορ 0-3 και προχωρούμε ακάθεκτοι...

Το ερχόμενο Σαββατο (9/12/23, 5μ.μ.) ακολουθεί το ντέρμπι της αγωνιστικής καθώς υποδεχόμαστε τον Αριστοτέλη Σκύδρας

Σύνθεση : (coach Σταυρόπουλος Γιάννης, βοηθ. Προπ. Παπαεμμανουήλ Κωνσταντίνα) Χατζοπούλου Δήμητρα, Τόζογλου Γεύση, Ζηνωνίδου Μένια, Παπαδήμα Νάσια, Παπαζήση Αλεξάνδρα, Τυριακίδου Ευαγγελία, Σαλτσίδου Ελένη,  Τζέση Τσέρι, Παπαμιχαήλ Κωνσταντίνα, Μάγου Μαρία,  Τσαβίδου Ευαλιάννα, Μπεναμέρ Μαρία