Απάντηση της Αντιδημάρχου του Δήμου Αλεξάνδρειας, Ελένης Λαφαζάνη, στην δήλωση – παραίτηση του Δημήτριου Παπαδόπουλου από την Α.Ε. Αλεξάνδρειας
Απάντηση στην δήλωση – παραίτηση του Δημήτριου Παπαδόπουλου από την Α.Ε. Αλεξάνδρειας και ταυτόχρονα την οριστική αποχώρησή του από το ποδόσφαιρο, εξέδωσε η αντιδήμαρχος Δήμου Αλεξάνδρειας Ελένη Λαφαζάνη. Η δήλωση αναφέρει τα εξής: "κ. Παπαδόπουλε Δ., σε απάντηση στη δήλωσή σας, σας γνωρίζω ότι στη Γενική Συνέλευση στην οποία αναφερθήκατε, ήμουν παρούσα και εγώ όπως και στους ...
Διαβάστε το άρθρο