Επίσκεψη του Βουλευτή Κιλκίς και Υπεύθυνου Κ.Τ.Ε. Παιδείας του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής Στέφανου Παραστατίδη στη Συκιά Ημαθίας
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 2 Ιουνίου, η επίσκεψη του Βουλευτή Κιλκίς και Υπεύθυνου Κ.Τ.Ε. Παιδείας του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής, Στέφανου Παραστατίδη, στη Συκιά Ημαθίας. Ο κ. Παραστατίδης, συνοδευόμενος από κλιμάκιο στελεχών του νομού Ημαθίας, έγινε δεκτός με ενθουσιασμό από τους συγκεντρωμένους κατοίκους, δημιουργώντας ένα κλίμα αισιοδοξίας και ενότητας. Η παρουσία του κ....
Διαβάστε το άρθρο