Προσφορά αλληλεγγύης ΚΔΑΠ Δήμου Νάουσας
'Όταν κάνεις το καλό σου επιστρέφει διπλό'', λέει ο λαός μας. Τα Κδαπάκια του Δήμου Νάουσας, προσέφεραν απλόχερα ρούχα, τρόφιμα και παιχνίδια στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Νάουσας, δείχνοντας έτσι μια κίνηση αγάπης και βοήθειας στις ευπαθείς οικογένειες του Δήμου μας. Στο γυρισμό είχαν και τα τυχερά τους, καθώς ένας ευγενέστατος κύριος που πουλούσε φρούτα χάρισε ένα γλυκήτατο καρπούζι στους...
Διαβάστε το άρθρο