Θερινές εκδηλώσεις Ευξείνου Λέσχης Βέροιας
...δεν έπεφτε καρφίτσα... Για άλλη μια χρονιά ολοκληρώθηκαν με επιτυχία οι θερινές εκδηλώσεις της Ευξείνου Λέσχης Βέροιας με εκατοντάδες κόσμου να γεμίζει ασφυκτικά και τις δύο ημέρες τον προαύλιο χώρο του σχολείου στο Κομνήνιο Βεροίας. Οι διήμερες εκδηλώσεις πραγματοποιήθηκαν στις 5 και 6 Ιουλίου 2024. Την παρουσίαση της εκδήλωσης έκανε η κ. Βοργιατζίδου Ραφαηλία ενώ χαιρέτησε τους ...
Διαβάστε το άρθρο