Παραμένει στο “τιμόνι” του Ζαφειράκη ο Κώστας Δεληγιάννης
Την περασμένη εβδομάδα ανακοινώθηκε από την ανδρική ομάδα χάντμπολ του Ζαφειράκη η ανανέωση της συνεργασίας του συλλόγου με τον έμπειρο προπονητή κ. Κώστα Δεληγιάννη, ο οποίος παραμένει στην ομάδα για 5η συνεχή χρονιά. Η ανανέωση της συνεργασίας της διοίκησης του Ζαφειράκη και του Κώστα Δεληγιάννη αποτελεί μια πολύ σημαντική εξέλιξη για την πορεία της ομάδας της πόλης μας. Εδώ...
Διαβάστε το άρθρο