Aγώνας μπαράζ : Πρώτη ήττα της Αλεξάνδρειας
Στον πρώτο εκτός έδρας αγώνα της, στα πλαίσια της διαδικασίας των μπαράζ για την άνοδο στην Γ' Εθνική, η πρωταθλήτρια της Ένωσής μας Αλεξάνδρεια, στο γήπεδο της Κρύας Βρύσης, γνώρισε την πρώτη της ήττα στον θεσμό από τον τοπικό Απόλλωνα που προπορεύεται στον βαθμολογικό πίνακα με 9 βαθμούς, όσους και ο Κιλκισιακός, που όμως δεν έχει κάνει το ρεπό του. Στην γειτονική Κρύα Βρύση σε γενικές γραμμές έγινε ένα...
Διαβάστε το άρθρο